Mężczyźni św. Józefa

Zapraszamy mężczyzn na spotkanie do sali teatralnej (za kościołem) w poniedziałek 24 IX o godz. 18.45. Podejmiemy temat „Mężczyzna żyjący Słowem”.

Natomiast w sobotę 13 października wybieramy się na MĘSKI WYJAZD W GÓRY (można zabrać synów). Plan jest taki:
jedziemy pociągiem do Bielska Mikuszowic, idziemy czerwonym szlakiem na Magurkę i zielonym schodzimy do Wilkowic Bystrej; to 10 km, czyli ok. 3h 30 min. marszu (spaceru )
Wyjazd do Mikuszowic o 7.17, na miejscu jesteśmy o 8.15. Wyruszymy i jedną dłuższą przerwę (ok. 30-40 minut) zrobimy mniej więcej w połowie drogi, czyli w schronisku PTTK na Magurce (gdzie zapewne napijemy się kawy lub herbaty)
Pociąg powrotny z Bystrej jest o 12.58 i przed 14.00 jesteśmy w Tychach.
Kto będzie wiedział że pojedzie, to zgłasza się na spotkaniu 24 IX lub 8 X i kupimy wtedy odpowiedni bilet grupowy.

Od 19 III 2018 (Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP) w naszej parafii ruszyła oficjalnie grupa Mężczyźni św. Józefa; a poruszenie zaczęło się po pierwszym OBLĘŻENIU JASNEJ GÓRY!

Niedawno byliśmy także na drugim Oblężeniu, gdzie usłyszeliśmy wiele wartościowych treści (Ty także możesz je usłyszeć wchodząc na stronę oblezenie.mezczyzni.net i odtwarzając nagranie spotkania) i przeżywaliśmy wspólną radosną modlitwę. Obecnie w naszej parafii jest w grupie ok. 20 mężczyzn – młodszych i starszych – ale mamy nadzieję, że od września przyjdą nowi chętni i będzie nas jeszcze więcej.

Zapraszamy więc już teraz, na pierwsze spotkanie 10-go września na godz. 18.45 do sali teatralnej (to duża sala za kościołem w budynku, gdzie zamieszkują Siostry Elżbietanki). Na pewno warto przyjść, bo nic się nie straci, a zyskać można wiele – dla siebie i swojej rodziny! Z pozdrowieniami w CHRYSTUSIE,

ks. Dariusz Wroński – opiekun grupy, wraz z Michałem i Grzegorzem (animującymi spotkania).

Powyższa informacja – oraz nazwa miasta TYCHY – jest także od niedawna na oficjalnej stronie mezczyzni.net, na którą serdecznie zapraszamy po ciekawe i inspirujące wiadomości! W razie pytań można pisać na maila: msj.tychy@gmail.com lub skorzystaj z poniższego formularza: